![ilan](http://www.fotografevi.org/wp-content/uploads/2024/02/ilan-678x381.jpg)
22 Şubat 2024 Perşembe akşamı 18.30’da Trabzon Fotoğrafevi Derneğimizde “Hayat Guzeldir-2” adlı fotoğraf sunum ve söyleşisi ile Murathan Bayrak bizlerle birlikte olacak.
Tüm fotoğraf severler davetlidir.
Trabzon Fotoğrafevi Derneği
![](http://www.fotografevi.org/wp-content/uploads/2024/02/ilan-1024x684.jpg)
22 Şubat 2024 Perşembe akşamı 18.30’da Trabzon Fotoğrafevi Derneğimizde “Hayat Guzeldir-2” adlı fotoğraf sunum ve söyleşisi ile Murathan Bayrak bizlerle birlikte olacak.
Tüm fotoğraf severler davetlidir.
Trabzon Fotoğrafevi Derneği
Copyright © 2024 | Theme by MŞ
Bir yanıt bırakın